Dane firmy

P.H.U. STYLO-DOM | ścienne tapety do pokoju dziecięcego


P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona 55, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 733 23 23 98

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wybierając klamkę odpowiednią do naszych drzwi, będziemy kierować się przede wszystkim tym, czy ma być zamontowana w drzwiach wejściowych, czy też w wewnętrznych – do pokojów, kuchni lub łazienki. Stylowa i estetyczna klamka jest elementem, który może bardzo poprawić ogólne wrażenie, jakie będą sprawiać dane drzwi. Warto więc starannie poznać dostępne na naszym rynku opcje. Sama klamka nie nada jednak wnętrzu odpowiedniego stylu. Jeśli więc zależy nam na znacznej odmianie wnętrza, to koniecznie należy zainwestować w odpowiednie tapety ścienne. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się wzory przeznaczone do pokoju dziecięcego lub młodzieżowych oraz tapety 3D i fototapety.

Szeroki wybór rozmaitych typów i wzorów produktu, jakim są klamki drzwiowe i tapety, oferuje renomowany dystrybutor Stylo-dom.pl. Firma Stylo-dom.pl działa z sukcesami na krajowym rynku akcesoriów, które są potrzebne każdemu, kto remontuje swoje mieszkanie lub urządza je od podstaw.

Klamki drzwiowe oraz tapety na ścianę dla dzieci dostępne na stronie stylo-dom.pl występują w wielu różnych odmianach – różnią się wykorzystanym przy produkcji materiałem, wzornictwem, kształtem, etc.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

NopaBud


os. M. Wadowity 6, Wadowice

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury


Niepodległości 5, Kraków

Psycho-med


Trakt Brzeski 80, Warszawa

Wyszukaj firmę