Dane firmy

Badania wydolnościowe warszawa


Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu


Celulozy 145d/3, 04-986 Warszawa

Tel: 508356718

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Badania wydolnościowe to jedyny sposób na profesjonalne określenie wrodzonych zdolności organizmu. Dzięki temu bez problemu można zakwalifikować daną osobę do określonego typu sportu.
Każdy organizm jest wyjątkowy i posiada inne zdolności oraz predyspozycje. Jeśli chcesz zacząć aktywnie uprawiać sport, ale nie wiesz jaka dyscyplina byłaby dla Ciebie najlepsza, koniecznie zgłoś się na badania wydolnościowe w Warszawie do Centrum Olimpiakos. U nich zrobisz serię specjalistycznych testów, pod okiem doświadczonych fachowców. Dzieki temu dowiesz się, jakie możliwości ma Twój organizm i w jakim kierunku powinieneś pójść, jeśli chodzi o uprawianie sportu.
Odwiedź stronę olimpiakos.org.pl i zapoznaj się z ich ofertą. Dowiedz się więcej na temat tego, jak wygląda u nich profesjonalne badanie wydolnościowe i jak się do niego przygotować, a następnie skontaktuj się z nimi w celu omówienia szczegółów i ustalenia terminu. Dzięki temu badaniu lepiej poznasz swój organizm i dowiesz się, jak i co trenować, aby osiągać jak najlepsze sportowe wyniki, bez narażania się na przeciążenie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Meble kolonialne Ramadan


Handlowa 3, Sękocin Nowy

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Wyszukaj firmę