Dane firmy

Serwis laptopów Koszalin • Desmo Kamil Wojsznis


Desmo Kamil Wojsznis


Słowiańska 8A, 75-846 Koszalin

Tel: 536 590 836

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jeżeli właśnie Twój starszy już laptop odmówił posłuszeństwa, a w tej chwili nie masz gotówki, aby kupić nowy, pomyśl o naprawie. Nie każda naprawa musi być droga, o czym przekonało się wielu klientów serwisu ze strony plytydolaptopow.pl, którzy zdecydowali się na skorzystanie z jego usług.

W przeciwieństwie do wielu innych punktów serwis laptopów z Koszalina nie od razu wymienia podzespoły, lecz stara się dobrze zdiagnozować usterkę i jeśli jest to możliwe wymienić uszkodzone elementy, takie jak oporniki, tranzystory, przetwornice lub przeprowadzić reballing, czyli poprawę lutowań. Kiedy uszkodzenie zostanie zdiagnozowane, klient jest informowany o koszcie naprawy i jeśli jest ona dla niego opłacalna, serwis przystępuje do dokonania naprawy. Diagnoza jest bezpłatna, więc jeśli cena naprawy przekracza oczekiwania klienta, kosztuje go jedynie dostarczenie sprzętu do siedziby serwisu.

Wszystkie naprawy wykonywane są tutaj w specjalnej antystatycznej strefie ochronnej, aby iskra spowodowana przeskakującym z człowieka na sprzęt ładunkiem nie uszkodziła podzespołów czułych na wyładowania.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

STUDIO22


Moniuszki 8, Połczyn Zdrój

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "MDW"


Janusza Kusocińskiego 3, Białogard

Galeria Ambra


Kościuszki 11c, Mielno

Wyszukaj firmę